Sincan Bilecik Hızlı Tren Seferleri

Sincan – Bilecik Tren Saatleri

Bilecik-Sincan Tren Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bilecik Sincan arası ekspres trenlerle gün içinde 1 sefer yapılmaktadır. iki istasyon arası yolculuk süresi 4saat 16 dk sürer. Bu yolculuğa ödenecek tren bilet fiyatları Boğaziçi 38 TL, Ankara Ekspresi 55 TL dir.

Bilecik’ten kalkan Ankara Ekspresinin saati gece 02:11, Sincan’dan ise 22:20 dir.

Bilecik Ekspres treni saat kaçta? Sincan’a yht seferi var mı? YHT tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Bilecik Sincan Ekspres Tren güzergahı

Sincan Bilecik Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Sincan Bilecik Tren bilet fiyatları:

Sincan Bilecik Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Bilecik tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Boğaziçi Treni Tam Bilet: 38 TL
  • Ankara Ekspresi Tam Bilet 55 TL

BİLECİK – SİNCAN TRENİ FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bilecik hızlı tren istasyonu

Sincan Bilecik treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan Bilecik trenleri Sincan Bilecik Hattında hergün çalışır

Sincan tren garı çalışma saatleri: Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sincan istasyonu telefonu? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan Bilecik trenle kaç saat sürer ? Sincan Bilecik Treni 01:51 Saat Sürer

Sincan Bilecik trenle kaç km ? Sincan Bilecik Arası Tren Yolu Mesafesi 310 km dir

Sincan Bilecik son tren : Sincan Bilecik tren son seferi hergün saat 17:13 de Sincan Tren Garından hareket eder

Sincan tren istasyonu

Bilecik Hızlı Tren Ulaşımı

Sincan Bilecik Hızlı treni ile Bilecik yht garına vardığınızda Yeni kurulan H1 minibüs hattı sizi, TOKİ, Küçük Sanayi, Organize Sanayi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdu güzergahını izleyerek istediğiniz yere bırakabilir. Seferler her gün saat: 07:00’de başlar ve gece 24:00 son bulur.

Bilecik tren garı çalışma saatleri: Bilecik Tren istasyonu 07:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bilecik tren istasyonu telefonu? Bilecik Tren Garı Telefonu 0 228 215 00 31 dır.

Bilecik Sincan son tren : Bilecik Sincan tren son seferi hergün saat 19:27 da Bilecik Tren Garından hareket eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir