sincan soma tren seferleri

Sincan – Soma Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Soma ↔ Sincan Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Soma Sincan Soma Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Soma şehir garından mavi tren 20:47 saatinde, Sincan istasyonundan ise mavi tren 20:19 saatinde hareket etmektedir. Soma-Sincan arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 50 Tl den başlamaktadır.

Soma ↔ Sincan Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 50 TL
  • Yataklı vagon Bilet ücreti 175 TL

SOMA – SİNCAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

sincan soma tren güzergahı

Sincan ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 625 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 13 dakika sürmektedir, Sincan-Soma tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Soma Tren istasyonu telefonu 0236 6132147 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Soma Gar, İstasyon, Atatürk Cd. No:2, 45500 Soma/Manisa

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Sincan Gar Atatürk Mah., Atatürk Cad., Sincan/Ankara

Sincan Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Soma dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Soma den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Soma Sincan treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Sincan Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan Soma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Sincan veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir