Sivas – Elazığ Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Elazığ – Sivas Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Sivas Elazığ arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Salı ve Perşembe günleri Elazığ’dan 15:47 saatinde Vangölü Ekspresi kakkış yapmakta, Sivas’dan Salı ve Pazar günleri gece 22:25 saatinde Vangölü Ekspresi hareket etmektedir. Bu yolculuk 370 km olup ortalama 6 saat 26 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 25 TL dir.

Sivas ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Sivas Elazığ Sivas Arası Trenle Yaklaşık  7 Saat sürmektedir.

Elazığ – Sivas tren ile kaç saat sürer? Sivas – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 21 dakika sürmektedir, Sivas-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Sivas Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 25 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 193 TL

SİVAS – ELAZIĞ VAN GÖLÜ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Sivas Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Sivas Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Elazığ Sivas Trenle kaç km? Sivas Elazığ Arası Tren mesafesi 370 km.

Elazığ – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sivas – Elazığ arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Elazığ – Sivas Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Sivas – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Sivas dan Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ – Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Sivas Tcdd Van gölü Ekspresi treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmaktadır.

Sivas – Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd vangölü Ekspresi ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hatta çalışan trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır.

Elazığ – Sivas Tren saatleri?

Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Van gölü Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Elazığdan İlk tren 14:00 saatinde hareket etmektedir. Sivas dan ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir