Sivas – Ergani Tren Saatleri

Ergani-Sivas Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas Ergani arası TCDD ye ait Güney Kurtalan Ekspresi ile tek sefer yapılmaktadır.

Gün içinde Ergani’den haftanın pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 13:47 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi kalkış yapmakta, Sivas’dan ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri akşam 22:25 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi hareket etmektedir.

Bu yolculuk 421 km olup yaklaşık 8 saat 19 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 25,00 tl

Güney Kurtalan Ekspresi Ergani Sivas Ergani arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Sivas – Ergani Tren fiyatları

  • Güney Kurtalan Ekspresi Pulman Tam 25 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Kuşetli 25 TL
  • Güney Kurtalan Treni Yataklı Çift Kişi 195 TL

SİVAS – ERGANİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas treni saat kaçta? Ergani’ye tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ergani Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ergani Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ergani Sivas Ergani ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Ergani – Sivas trenle kaç saat Sürer?

Sivas Ergani Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas – Ergani arası Tren yolu mesafesi 421 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, bu güzergahtaki tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Ergani Tren Güzergahı

Ergani Sivas Tren Yolu Güzergahı

Ergani Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 611 51 08 dır.

Ergani – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Sivas dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sivas – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Sivas dan Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trendir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Sivas istasyon gişesinden, internet’ten veya telefonla temin edebilirsiniz. Tcdd anahat trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Sivas Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Sivas den ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.

“Sivas – Ergani Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir