Sivas – Ergani Tren Saatleri

Sivas Ergani tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Ergani Sivas Tren Saatleri sayfası 25 Nisan 2019 19:11 saatinde güncellenmiştir. Yolculuk süresi 8 saat 50 dk dır

Sivas ↔ Ergani ↔  Sivas Tren Saatleri

Sivas Ergani Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi Treni Çalışır. 

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Güney Kurtalan Ekspresi Ergani Sivas Ergani arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? Sivas Ergani Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Ergani Trenle kaç km ? Ergani Sivas Arası Tren mesafesi 421 km dir.

Sivas ↔ Ergani Tren fiyatları

  • Güney Kurtalan Ekspresi Pulman Tam 20 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Güney Kurtalan Treni Yataklı Tek kişi  TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ergani Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ergani Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ergani Sivas Ergani ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Ergani Sivas Tren Yolu Güzergahı

Ergani Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

ergani tren istasyonu

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

“Sivas – Ergani Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir