Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas Ergani Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi Treni Çalışır. 

Sivas Ergani arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 421 km olup yaklaşık 8 saat 19 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 21,00 tl

Güney Kurtalan Ekspresi Ergani Sivas Ergani arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer?

Sivas Ergani Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas – Ergani arası Tren yolu mesafesi 421 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, bu güzergahtaki tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas ↔ Ergani Tren fiyatları

  • Güney Kurtalan Ekspresi Pulman Tam 20 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Güney Kurtalan Treni Yataklı Tek kişi  TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ergani Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ergani Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ergani Sivas Ergani ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Ergani Sivas Tren Yolu Güzergahı

Ergani Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 611 51 08 dır.

Ergani – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Sivas dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sivas – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Sivas dan Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trendir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Sivas istasyon gişesinden, internet’ten veya telefonla temin edebilirsiniz. Tcdd anahat trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Sivas Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Sivas den ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.

“Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir