Sivas – Ergani Tren Saatleri

Ergani Sivas tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 19:46 saatinde güncellenmiştir. Sivas Ergani tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 421 km olup yaklaşık 8 saat 19 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 21,00 tl 2 Ağu 2019 16:50

Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri

Sivas Ergani Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi Treni Çalışır. 

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Güney Kurtalan Ekspresi Ergani Sivas Ergani arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? 

Sivas Ergani Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Ergani Trenle kaç km ? Ergani Sivas Arası Tren mesafesi 421 km dir.

Sivas ↔ Ergani Tren fiyatları

  • Güney Kurtalan Ekspresi Pulman Tam 20 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Güney Kurtalan Treni Yataklı Tek kişi  TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ergani Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ergani Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ergani Sivas Ergani ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Ergani Sivas Tren Yolu Güzergahı

Ergani Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

“Sivas – Ergani Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir