Etiket arşivi: Akhisar Eskişehir Tren fiyatları

Eskişehir ↔ Akhisar Tren Saatleri

Eskişehir şehir garından tek tren 23:18 saatinde mavi tren hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise mavi tren 20:06 saatinde hareket etmektedir. göre İki istasyon arası karşılıklı TCDD Mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Akhisar Eskişehir tren seferleri 9 saat 1 dk sürmektedir.  Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 41 tl dir.

Akhisar ↔ Eskişehir Tren Saatleri

Akhisar – Eskişehir – Akhisar Arası Sadece İzMavi Treni Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Eskişehir Akhisar Eskişehir Arası İzMavi treni her gün karşılıklı 1 Tren seferi ile Çalışmaktadır.

Akhisar ↔ Eskişehir trenle kaç saat Sürer?

Akhisar – Eskişehir tren ile kaç saat sürer? Eskişehir – Akhisar arası Tren yolu mesafesi 405 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 1 dakika sürmektedir, Eskişehir-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Akhisar tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir ↔ Akhisar Tren fiyatları

  • İzMavi Treni  Pulman 41 TL
  • İzMavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 232 TL

AKHİSAR – ESKİŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir Akhisar trenleri Akhisar Eskişehir Hattında hergün çalışır bu trenlerde Yataklı ve kuşetli vagonları bulunmaktadır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri:  24 saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 dir Adresi : Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Eskişehir Akhisar Tren yolu Güzergahı

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi: Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Eskişehir Akhisar Trenle kaç km? Akhisar Eskişehir Arası Tren mesafesi 405  km

Eskişehir tren istasyonu

Eskişehir Akhisar En hızlı rota: E881 ve Bursa Eskişehir Yolu/D200 üzerinden kalkış: Tcdd Akhisar varış: Eskişehir

Eskişehir Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Akhisar dan geçen İzmir mavi treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi Tirenidir. Bu Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Akhisar den Geçen İzmir mavi Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Eskişehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Eskişehir Akhisar Tcdd mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trenidir. Eskişehir veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir Akhisar Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir Akhisar Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd mavi Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akhisar Şehir Garı Tren Saatleri

Eskişehir Akhisar Tren saatleri?

Eskişehir Akhisar Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir garından Kalkan ilk tren 23:18 saatinde hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise hareket eden ilk mavi trenin saati 20:06