Etiket arşivi: Akhisar Kütahya Tren seferleri

Kütahya – Akhisar Tren Saatleri

Akhisar – KütahyaTren Saatleri

Tren AdıAkhisar K SaatiKütahya K Saati
Ege 09:0209,44
Mavi20,5801,04
Kütahya Akhisar tren saatleri Temmuz 2021

Akhisar – Kütahya – Akhisar Arası Sadece İz Mavi ve Ege Expresi çalışmaktadır.

Kütahya şehir garından mavi tren 00:40 saatinde hareket etmekte olup, yataklı vagon tercihi bulunmaktadır. Akhisar istasyonundan ise ilk tren 09:02 saatinde Ege Ekspresi hareket etmektedir. iki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait 2 express treni ile 2 sefer yapılmaktadır. Akhisar Kütahya tren seferleri 7 saat 1 dk sürmektedir.  Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 33 TL dir.

Akhisar treni saat kaçta? Kütahya’ya tren seferleri var mı? M tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Akhisar  Kütahya trenle kaç saat Sürer?

İki şehir arası Arası Trenle Yaklaşık 7 Saat sürmektedir. Kütahya Akhisar Trenle kaç km? iki şehir Arası Tren mesafesi 303 km dir.

Kütahya Akhisar Tren yolu Güzergahı

Kütahya Akhisar Tren fiyatları:

  • Ege Ekspresi Treni  Pulman 33 TL
  • İzmir Mavi Tren Pulman 33 TL Yataklı Tek kişi 116 TL Çift Kişi 216 TL

AKHİSAR – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Akhisar trenleri Akhisar Kütahya Hattında hergün çalışır Trenlerden Yataklı vagon bulunmaktadır

Kütahya Tren garı çalışma saatleri:  24 saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 274 223 61 21 dir. Adresi, Kütahya Tren Garı, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Kütahya Merkez/Kütahya

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi ,Başlangıç: Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

kütahya tren istasyonu

Akhisar Kütahya en hızlı rota: 3 sa. 30 dk. (304 km) Kütahya Akhisar Yolu/ üzerinden kalkış: Tcdd Akhisar varış: Kütahya Tren Garı

Kütahya Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kütahya ve Akhisar den geçen Mavi tren ve Ege Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Akhisar den Geçen Mavi tren ve Ege Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Kütahya treninde yemekli vagon bulunur mu?

Kütahya Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kütahya Akhisar Tcdd Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kütahya Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi tren ve Ege Ekspresi trenidir. Kütahya veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya Akhisar Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kütahya Akhisar Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kütahya Akhisar Tren saatleri?

Kütahya Akhisar Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kütahya garından ilk tren 00:40 saatinde mavi tren hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise ilk tren 09:02 saatinde ege Expresi hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021