Etiket arşivi: Akşehir İzmir Basmane Tren Saatleri

İzmir ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir İzmir Basmane garı arası karşılıklı Mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Akşehir İzmir Basmane tren seferleri 9 saat 8 dk sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 44 ₺ dir. İzmir Basmane garından tek tren 20:10 saatinde hareket etmektedir. Akşehir istasyonundan ise ilk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – İzmir – Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
İzmir Akşehir Tren yolu güzergahı

İzmir ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 114 TL Çift Kişi 214TL

İZMİR – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İzmir Akşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Kmavi Anahat Ekspres trenidir. İzmir veya Akşehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Akşehir Tcdd Kmavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . İzmir Akşehir Çalışan Kmavi Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dır Adresi, TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

İzmir Tren garı çalışma saatleri:  07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

İzmir Basmane tren garı

Akşehir izmir arası en hızlı rota: 5 sa. 8 dk. (426 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Basmane Gar

İzmir – Akşehir tren kaç saat Sürer?

Akşehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 426 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 sürmektedir, İzmir Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Sakarya Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Akşehir – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Akşehir – İZMİR- Akşehir Arası Tcdd ye ait Kmavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir Akşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir ve Akşehir den geçen MaviTrenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akşehir İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Akşehir den Geçen Kmavi Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akşehir İzmir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Akşehir Tcdd Kmavi ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Akşehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

İzmir Akşehir Mavi Tren saatleri?

İzmir Akşehir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kış Tarifesine göre İzmir den İlk tren 20:10 saatinde hareket etmektedir. Akşehir ise ilk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir.