Etiket arşivi: Aksehir İzmir Tren Fiyatları

İzmir – Akşehir Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır. Güncel Kasım 2021

Akşehir İzmir Tren Seferleri

Akşehir – İzmir – Akşehir arası Tcdd’ye ait Mavi Tren çalışmaktadır. Bu tren gün içinde iki şehir arasında karşılıklı 1 sefer hizmet vermektedir. Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir İzmir Treni Saat Kaçta?

İzmir Basmane Garı’ndan tek tren Akşam 20:10 saatinde Mavi Tren hareket etmektedir. Akşehir istasyonundan ise tek tren yine akşam 21:51 saatinde Mavi tren hareket etmektedir. İki şehir arası tren yolculuğu 9 saat 8 dakika sürer.

İzmir – Akşehir Tren Fiyatları:

  • Mavi Treni  Pulman Bilet: 51 TL
  • Mavi Tren Yataklı vogon:207 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir Akşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

İzmir – Akşehir tren Kaç Saat Sürer?

Akşehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 426 Km olduğundan Mavi Tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 8 dakika sürmektedir.

İzmir Akşehir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Akşehir Tren yolu güzergahı