Etiket arşivi: Akşehir konya tren fiyatları

Konya ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir garı ile Konya tren garı arası sadece mavi tren günde bir sefer çalışmaktadır. Bu trenle yolculuğunuz ortalama 2,5 saat sürmekte olup pulman tam bilet fiyatınız 21 tl tutmaktadır. Akşehir Gardan İlk tren 05:53 saatinde hareket etmektedir. Konya tren istasyonundan ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Konya ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Konya – Arası Sadece Konya Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Konya Akşehir Tren yolu güzergahı

Konya ↔ Akşehir Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni  Pulman 21 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 31 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 96 TL Çift Kişi 132 TL

KONYA – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir – Konya tren ile kaç saat sürer?

Konya – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 135 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 53 dakika sürmektedir, Konya-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Konya – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Konya Akşehir trenleri Akşehir Konya Hattında hergün çalışır. Bu yataklı vagon bulunmaktadır.

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi, TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Konya Tren istasyonu telefonu? 0 332 322 36 70 dır Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır Adresi, Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd., Meram/Konya

Konya Akşehir Trenle kaç km? Akşehir Konya Arası Tren mesafesi 135  km

Konya Tren istasyonu

Akşehir Konya Arası en hızlı rota: 1 sa. 41 dk. (135 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Konya Tren Garı

Akşehir – Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Konya dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Konya – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Konya dan Geçen mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Konya – Akşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Konya Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Konya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres Mavi trenidir. Akşehir veya Konya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Konya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Konya Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Konya Mavi Tren saatleri?

Akşehir Konya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 05:53 saatinde hareket etmektedir. Konya tren istasyonundan ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.