Etiket arşivi: Akşehir Manisa Tren fiyatları

Manisa ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir Manisa tren garları arası sadece TCDD mavi treni karşılıklı tek sefer çalışmakta olup yolculuğunuz 404 km ve 7,5 saat sürmektedir. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 21:33 saatinde hareket etmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 41 ₺ dir.

Manisa ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Manisa – Akşehir Arası Sadece Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Manisa Akşehir Tren yolu güzergahı

Manisa ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman 41 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 44 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 112 TL Çift Kişi 162TL

MANİSA – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

Akşehir – Manisa tren ile kaç saat sürer? Manisa – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 404 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 30 dakika sürmektedir, Manisa-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa Akşehir Trenle kaç km? Akşehir Manisa Arası Tren mesafesi 404 km

Akşehir manisa arası en hızlı rota: 4 sa. 52 dk. (401 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Manisa Garı

Akşehir tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 231 16 96 dır Adresi Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh. Manisa

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Akşehir – Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Manisa dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Manisa – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Manisa dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Manisa – Akşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Manisa Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Akşehir veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Manisa Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Manisa Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Manisa Mavi Tren saatleri?

Akşehir Manisa Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 21:33 saatinde hareket etmektedir.