Etiket arşivi: Akşehir Uşak Tren

Uşak ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir Uşak arası tren seferini TCDD mavi treni yapmaktadır. yolculuğunuzda tam tren bilet fiyatları 25 TL olup harcayacağiniz vakit 3,5 Saat tir.

Akşehir ↔ Uşak Tren Saatleri

Akşehir – Uşak – Akşehir Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Uşak ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Mavi Treni  Pulman 25 TL
  • Mavi Treni Puşetli 34 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 99 TL Çift Kişi 176 TL

UŞAK – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Uşak Akşehir Tren yolu güzergahı

Akşehir ↔ Uşak trenle kaç saat Sürer?

Uşak Akşehir arası en hızlı rota: 2 sa. 29 dk. (209 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Uşak Tren İstasyonu

Akşehir – Uşak tren ile kaç saat sürer? Uşak – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 209 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, Uşak-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Uşak Tren garı çalışma saatleri:  09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 276 216 60 73 dır Adresi Uşak Tren İstasyonu, Cumhuriyet Mahallesi, Uşak Merkez/Uşak

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

uşak tren istasyonu

Akşehir – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Uşak dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Uşak – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Uşak den Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Uşak – Akşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Uşak Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Uşak Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trenidir. Tren Biletinizi Akşehir veya Uşak istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Uşak Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Uşak Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Uşak Mavi Tren saatleri?

Akşehir Uşak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir.