Etiket arşivi: Alaşehir Afyon Tren

Afyon ↔ Alaşehir Tren Saatleri

Afyon-Alaşehir arasında Anahat mavi treni karşılıklı günde 1 sefer çalışır. Afyon gardan hareket eden mavi trenin saati 23:27, Alaşehir den kalkan mavi trenin hareket saati 23:18 dir. Bu trenle yolculuk süresi 4,5 saat olup tam bilet fiyatı 25 TL dir.

Alaşehir – Afyon Tren Saatleri

Afyon Alaşehir Afyon Arası Trenle Yaklaşık 4,5 saat sürmektedir. Afyon – Alaşehir – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

alaşehir’den İlk tren 23.26 saatinde afyon’dan İlk tren ise 23.31 saatinde hareket etmektedir

Alaşehir ↔ Afyon Tren fiyatları

Tam 25 TL Öğrenci ; 18 TL 65 Yaş üstü; 10 TL

AFYON – ALAŞEHİR TREN FIYATLARI

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Alaşahir Afyon Tren yolu Güzergahı

Alaşehir Afyon trenleri Afyon Alaşehir Afyon Hattında hergün çalışır Bu trenlerde Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır.

Afyon – Alaşehir tren ile kaç saat sürer?

Alaşehir – Afyon arası Tren yolu mesafesi 216 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 32 dakika sürmektedir, Alaşehir-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.Alaşehir

Alaşehir tren istasyonu

Afyon ren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dir

Alaşehir Afyon arası Diğer rotanız: 2 sa. 55 dk. (216 km) D300/E96 üzerinden

Afyon – Alaşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Alaşehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Mavi trenlerdir. Bu Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.Afyon

Alaşehir – Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Alaşehir den Geçen mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Alaşehir – Afyon treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon – Alaşehir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon – Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren mavi trendir. Biletinizi Afyon veya Alaşehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Mavi trenlerde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon – Alaşehir Tren saatleri?

Afyon Alaşehir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir tren istasyonundan ise ilk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.