Etiket arşivi: Alaşehir Manisa Tren Saatleri

Manisa ↔ Alaşehir Tren Saatleri

İki şehir arasındaki tren yolculuğu Alaşehir Manisa bölgesel ve Express trenler ile karşılıklı günde 5 sefer yapılmaktadır. Alaşehir’den İlk tren 04:09 saatinde ekspres tren, manisa’dan alkan İlk tren ise 09:14 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir. Manisa Alaşehir arası trenle 110 km olup yolculuk 1,5 saat sürmektedir. İki istasyon arası en düşük TCDD Tren bilet fiyatı 11 TL’dir

Alaşehir ↔ Manisa Tren Saatleri

Alaşehir – Manisa Arası Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Konya Mavi, Manisa Alaşehir Treni Çalışmaktadır. Bu Trenlerin Saatleri Aşağıdaki Tabloda gösterilmiştir.

Manisa
Kalkış
Tren
Adı
Alaşehir
Kalkış
09:08TCDD04:12
12:27TCDD05:20
14:27TCDD06:45
16:28TCDD08:40
18:40TCDD15:35
19:20TCDD16:50
21:33TCDD18:25

Manisa ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Ücreti Tam 11 TL
  • Mavi Treni  Pulman 13 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 90 TL Çift Kişi 120 TL

ALAŞEHİR – MANİSA MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Alaşehir ↔ Manisa tren kaç saat Sürer?

Manisa – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 110 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 1,5 saat sürmektedir, Alaşehir Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi, Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Manisa – Alasehir arasını nasıl bir trenle seyehat edeceğim?

Alaşehir Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa – Alaşehir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Yataklı Vagon

Alaşehir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Alaşehir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir Manisa Kmavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Alaşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Manisa Alaşehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir Manisa Tcdd Kmavi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Alaşehir Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden ,Mavi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Basmane Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Alaşehir Tren saatleri?

Manisa den diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Alaşehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan İlk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir den ise ilk tren 04:09 saatinde hareket etmektedir.

Manisa tren istasyonu

Alaşehir Manisa arası en hızlı rota: 1 sa. 33 dk. (109 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Manisa Garı

Alaşehir Manisa Bölgesel Treni

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

İzmir Alaşehir tren seferleri

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Konya mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46