Etiket arşivi: Alaşehir Uşak Tren fiyatları

Uşak ↔ Alaşehir Tren Saatleri

TCDD Alaşehir Uşak istasyonları arası karşılıklı TCDD’ye ait iki tren ile üç sefer yapılmaktadır. Tren seferleri yaklaşık 2 saat 24 dakika sürmektedir. Uşak’tan Alaşehir yönüne ilk tren 01:54 te, alaşehirden ise 11:22 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir Uşak arası en yüksek TCDD bilet fiyatı 13 TL’dir

Alaşehir Uşak Tren Saatleri

Alaşehir – Uşak – Arası Sadece Basmane Uşak, K Mavi, Treni Çalışmaktadır.

Alaşehir
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Uşak
Tren Hareket
Saatleri
11:03TCDD01:48
18:24TCDD06:20
23:18TCDD16:05

Alaşehir ↔ Uşak trenle kaç saat Sürer?

Uşak – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 106 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 2,5 saat sürmektedir, Alaşehir Uşak tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Uşak tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Uşak Alaşehir Tren yolu güzergahı

Uşak ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını İstasyon Gişelerinden Öğrenebilirsiniz
  • Mavi Treni  Pulman 13 TL
  • Mavi Treni Puşetli 25 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 90 TL Çift Kişi 120 TL

Uşak Alaşehir Trenle kaç km? istasyonlar Arası Tren mesafesi 106 km

ALAŞEHİR – UŞAK MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Uşak Tren garı çalışma saatleri:  09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 276 216 60 73 dır.

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

uşak tren istasyonu

uşak Alaşehir en hızlı rota: 1 sa. 41 dk. (106 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Uşak Tren İstasyonu

Uşak Alaşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Alaşehir Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Uşak Alaşehir Mavi Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Alaşehir Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Uşak ve Alaşehir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir Uşak Ekspres Mavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Alaşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Uşak Alaşehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir Uşak Tcdd Ekspres MAvi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Alaşehir Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Alaşehir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Alaşehir Tren saatleri?

Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Alaşehir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir dan ise ilk tren 11:22 saatinde hareket etmektedir.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44