Etiket arşivi: Ankara Batman Treni

Batman ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara şehir garından ilk tren haftanın belirli günlerinde 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Batman istasyonundan ise ilk tren 09:25 saatinde hareket etmektedir. Batman Ankara Arası Güney ekspresi çalışmaktadır. Yolculuğunuz, 22 saat sürmektedir, trende yataklı ve kuşetli vagon olduğundan rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. TCDD tren bilet fiyatları 45₺ dir

Batman ↔Ankara Tren Saatleri

Ankara Batman Arasında Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Ankara dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Ankara Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Batman Ankara tren yolu güzergahı

Ankara Batman Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 44 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 59 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 113 TL Çift Kişi 93 Tl

ANKARA – BATMAN GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Batman Ankara tren kaç saat Sürer?

Batman – Ankara arası Tren yolu mesafesi 1198 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat sürmektedir, Ankara Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Batman Diğer Rota: 12 sa. (984 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Batman Tren İstasyonu

Batman tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70 dır. Adresi Batman Tren İstasyonu, Akyürek Mahallesi, İstasyon Cd., Batman Merkez/Batman

Ankara Batman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Batman den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Batman Ankara Güney Kurtalan Ekspresi tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Batman den Geçen Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman Ankara Güney Kurtalan Ekspresi treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ankara Batman Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Batman Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Kurtalan Ekspresi trenidir. Biletinizi Ankara veya Batman istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Express Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Batman Tren saatleri?

Ankara Batman Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batman tren garından hareket saati 09:25 Ankara istasyonundan hareket saati ise 10:55 dir.