Etiket arşivi: Balıkesir Polatlı Tren Seferleri

Polatlı – Balıkesir tren saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021

Polatlı Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir Polatlı Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren her gün Çalışmaktadır. Bu tren pulman yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Polatlı Balıkesir treni saat kaçta?

Balıkesir şehir garından Mavi tren gece 23:02 saatinde hareket eder, Polatlı istasyonundan ise Mavi tren akşam 21:36 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir-Polatlı arası yolculuk süresi 8 saat 5 dakikayı bulmaktadır.

Polatlı Balıkesir Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Pulman Tam bileti: 47 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Polatlı ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 460 Km olduğundan Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 5 dakika sürmektedir.

Polatlı Balıkesir Güzergah

Polatlı Balıkesir tren güzergahı