Etiket arşivi: Balıkesir sincan tren seferleri

Sincan – Balıkesir Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021

Sincan Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir Sincan Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Her gün bir kez Çalışmaktadır. Trende yemekli yataklı vagonda bulunur.

Sincan Balıkesir Treni Saat Kaçta?

Sincan şehir garından mavi tren akşam 20:19 saatinde hareket eder, Balıkesir istasyonundan ise mavi tren gece 22:10 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir-Sincan arası yolculuk süresi 9 saati bulmaktadır.

Sincan Balıkesir Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı: 54 TL
  • Mavi Tren Yataklı vagon Bilet fiyatı: 211 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 520 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat sürmektedir.

Balıkesir Sincan Tren Güzergahı

Sincan Balıkesir Tren güzergahı