Etiket arşivi: Bismil Batman Tren

Batman ↔ Bismil Tren Saatleri

Batman – Bismil arasında 2 bölgesel tren ve 1 ekspres tren ile karşılıklı 3 tren seferi düzenlenmektedir. Batman dan ilk tren 05:30 da Bismil den ilk tren 08:38 de hareket etmektedir. İki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 1 saat sürer. TCDD bilet fiyatlar Güney express pulman tam 9 TL dir .

Bismil – Batman Tren saatleri

Batman’dan tren hareket saatleriFiyatbismil’den tren hareket saatleriFiyat
05:30X08:38 (Gny)9 tl
09:25 (Guny)9 tl09:41X
15:00 X18:46X

Bismil Batman Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile karşılıklı 3 TRen sefer düzenlenir.

Güney Express treni Batman Gar ve Bismil istasyon arasında karşılıklı Pazartesi, Çarşamba, Cuma, cumartesi ve Pazar günleri günde 1 sefer çalışmaktadır.

Bismil den Batman Yönüne Güney Kurtalan Ekspresi Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Bismil Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır.

Bismil ↔ Batman ↔ Bismil Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Bismil Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 9 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 21 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 76 TL Çift Kişi 56 Tl
  • Bölgesel Tren fiyatlarını gişe telefonlarından öğrenebilirsiniz

BATMAN-BİSMİL GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Batman Bismil trenle kaç saat Sürer?

Batman Bismil Batman Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat sürmektedir. Bismil Batman Trenle kaç km? Batman Bismil Arası Tren mesafesi 48 km

Batman tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır. Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır

Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır, Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Bismil Tren istasyonu

Batman Bismil arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil Batman arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Batman Bismil Bölgesel Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan, Güney Ekspresi ise Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Bismil Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Bismil den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır, Bismil Batman Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Batman Bismil treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Bismil Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bismil Batman Tcdd Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Bismil Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bismil Batman arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Güney Ekspresi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman Bismil Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Batman Bismil Tren saatleri?

Batman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Batman Bismil Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Batman dan ilk tren 05:30 da Bismilden ilk tren 08:38 de hareket etmektedir.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Diyarbakır
Kalkış
SAATİBATMAN
KALKIŞ
SAATİ
Dbakır↓08:45 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:41 18:46Bismil↓06:17 15:47
Batman
Varış
10:28 19:32Dbakır
Varış
07:13 16:43