Etiket arşivi: Çatalca ↔ Edirne Tren Saatleri

Edirne ↔ Çatalca Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Çatalca ↔ Edirne ↔ Çatalca Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Çatalca Edirne Çatalca Arası Sadece Kapkule Halkalı Treni Hergün Çalışmaktadır.

Çatalca dan İlk tren 18:37 saatinde hareket etmektedir. Edirne den ise ilk tren 07:39 saatinde hareket etmektedir. Çatalca Edirne tren bilet fiyatı Tam 20 TL olup yolculuk 3,5 Saat sürer.

Çatalca ↔ Edirne Tren fiyatları 

  • Kapıkule Halkalı Bölgesel Treni Pulman Tam 19 TL
  • Kapıkule Halkalı Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli TL
  • Halkalı Kapıkule Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi tl

ÇATALCA – EDİRNE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Edirne Garından Çatalca tren istasyonuna ve Çatalca Garından Edirne Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir.

Edirne Çatalca Tren yolu Güzergahı

Edirne ↔ Çatalca trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık  3,5 Saat sürmektedir. Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Tren mesafesi 201 km

Çatalca – Edirne tren ile kaç saat Sürer? Edirne – Çatalca arası Tren yolu mesafesi 201 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 30 dakika sürmektedir, Edirne-Çatalca tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Edirne – Çatalca tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çatalca Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 212 789 12 50 dır

Edirne Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 284 235 26 71 dır

Çatalca – Edirne arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Çatalca – Edirne istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Edirne – Çatalca tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Edirne ve Çatalca dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Çatalca – Edirne treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Çatalca – Edirne Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Edirne – Çatalca tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Çatalca – Edirne tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çatalca – Edirne arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çatalca – Edirne Tren saatleri?

Çatalca Edirne Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çatalca dan İlk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir. Edirne den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.