Etiket arşivi: Ceyhan Adana Tren Fiyatları

Adana ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Ceyhan Adana arası TCDD ye ait 1 Fırat Ekspres tren ve 2 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 53 km olup yaklaşık 42 dakika sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 9 TL

Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren bölgesel tren clup hareket saati 08:34 dür. Adana şehrinden ise bölgesel tren 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

CEYHAN – ADANA TREN SAATLERİ

Adana Ceyhan Arası Fırat Ekspresi, Mersin İskenderun ve Mersin ıslahiye  Bölgesel Treni Çalışmaktadır.

Tren AdıCeyhan
kalkış
Adana
kalkış
FiyatSüre
Fırat17:2108:359 TL46dk
Bölgesel08:3407:46*47dk
Bölgesel09:2514:03*47dk
Bölgesel13:3717:44*47dk
Bölgesel18:1718:52*47dk

Adana Ceyhan Tren fiyatları

  • Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz
  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 9 TL

ADANA – CEYHAN FIRAT EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ceyhan Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Ceyhan arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Adana trenle kaç saat Sürer?

Ceyhan – Adana arası Tren yolu mesafesi 53 Km olduğundan Fırat ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 42 dakika sürmektedir, Adana-ceyhan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana-ceyhan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Tren istasyonu telefonu?

0 322 453 3172 dir. Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri

07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu ? 0 322 613 45 07 dır Adresi : Namık Kemal Mahallesi, Adnan Kahveci Blv. No:30, 34762 Ceyhan/Adan

Adana Ceyhan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana Ceyhan istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adana Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ceyhan ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana Ceyhan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Ceyhan Adana Tren Saatleri?

Ceyhan gardan İlk tren 08:34 saatinde Bölgesel tren hareket etmektedir. Adana tren istasyonundan ise ilk tren 07:46 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir.

Adana Ceyhan Diğer Rota : 39 dk. (54,0 km) E90 üzerinden, En hızlı rota, normal trafik

Fırat ekspresi

elazığ
kalkış
saatadana
kalkış
saat
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:52Ceyhan09:24
Gölbaşı13:17Osmaniye10:01
Osmaniye16:45Gölbaşı13:49
Ceyhan17:21Malatya16:29
Adana Varış18:08Elazığ Varış18:48

Mersin İskenderun

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

Mersin Islahiye

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40