Etiket arşivi: Ceyhan Mersin Tren

Mersin ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Ceyhan – Mersin Tren Saatleri

Tren Kalkış YeriTren Saatleri
Ceyhan Garı08:35 09:25 18:37
Mersin Garı06:30 16:30 17:30
Mersin Tren seferleri Mart 2021 de güncellenmiştir.

Ceyhan Mersin Ceyhan Arası Bölgesel Trenlerinden İslahiye Mersin ve Mersin İskenderun Treni Hergün Çalışmaktadır.

Ceyhan Mersin arası karşılıklı günde 3 tren seferi yapılmaktadır. Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:34 Mersin şehrinden 06:30 saatinde kalkış yapmaktadır. Tren bilet fiyatı 12 TL olup yolculuk süresi 2 saattir. Bölgesel trenler Ceyhan Mersin arasında günde 3 sefer çalışır.

Mersin – Ceyhan trenle kaç saat Sürer?

 Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Trenle kaç km? Tren mesafesi 127 km dir.

Ceyhan Mersin Tcdd Bilet Fiyatları

  • Mersin Ceyhan Mersin Bölgesel Trenlerin Fiyatları Tam Bilet 12 TL

CEYHAN – MERSİN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 14:00  Saatleri Arası Çalışır.

Ceyhan Tren istasyonu telefonu 0 322 613 45 07 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Mersin Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Ceyhan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Ceyhan istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ceyhan ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Ceyhan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Ceyhan Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Ceyhan arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Ceyhan Tren saatleri?

Ceyhan Mersin Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:34 Mersin şehrinden 06:30 saatinde kalkış yapmaktadır.

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.
Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.