Etiket arşivi: Ceyhan Osmaniye Tren fiyatları

Osmaniye ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Ceyhan Osmaniye istasyonları arası TCDD ye ait 1 Ekspresi 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 39 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 4 TL dir. Ceyhan dan İlk tren 09:24 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye den ise ilk tren 08:48 saatinde hareket etmektedir.

Ceyhan ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Ceyhan
Kalkış
Tren
Adı
Osmaniye
Kalkış
Tren
Adı
09:24Fırat08:48Mrsnİslhy
19:39Mrsnİslhy16:45Fırat

Ceyhan Osmaniye Ceyhan Arası  Bölgesel Trenlerinden Mersin Islahiye ve Fırat Ekspresi Treni hergün Çalışır. Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Ceyhan ↔ Osmaniye Tren fiyatları:

  • Ceyhan Osmaniye Bölgesel Trenlerde fiyat sorgulaması 444 8233 tür
  • Fırat Ekspresi Pulman Tam  4,5 TL
  • Bölgesel Treni Pulman Tam TL
  • Fırat Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL

CEYHAN – OSMANİYE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Osmaniye Ceyhan Tren yolu güzergahı

Osmaniye ↔ Ceyhan trenle kaç saat Sürer? 

Trenle Yaklaşık yarım Saat sürmektedir. Tren yolu mesafesi 39 km dir.

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır istasyonu telefonu? 0 322 613 45 07 dır

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 328 814 10 49 dır

Ceyhan Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Osmaniye Ceyhan arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Ceyhan Osmaniye Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Osmaniye Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ceyhan ve Osmaniye dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Osmaniye Ceyhan Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ceyhan Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Osmaniye Ceyhan Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Osmaniye Ceyhan arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Ceyhan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Osmaniye Tren saatleri?

Ceyhan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Ceyhan Osmaniye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Ceyhan dan İlk tren 09:18 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye dan ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Mersin İslahiye

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Fırat Ekspresi

elazığ
kalkış
HAREKET SAATİadana
kalkış
HAREKET SAATİ
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:52Ceyhan09:24
Gölbaşı13:17Osmaniye10:01
Osmaniye16:45Gölbaşı13:49
Ceyhan17:21Malatya16:29
Adana Varış18:08Elazığ Varış18:48