Etiket arşivi: Çiğli ↔ Eskişehir Tren Fiyatları

Eskişehir ↔ Çiğli Tren Saatleri

Eskişehir – Çiğli Eskişehir Tren Saatleri 2020 bahar dönemi uygulamasına gore Çiğli Eskişehir arası tren Bilet fiyatı 38 TL olup yolculuğunuz 12 Saat sürmektedir. Çiğli den mavi tren 18:25 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir den ise mavi tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli Eskişehir Tren Saatleri

Çiğli Eskişehir Arası Sadece İzmMavi Treni  Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Çiğli Eskişehir Tren fiyatları

  • İzmir Mavi Pulman  Tam 38 TL

ÇİĞLİ – ESKİŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ?

Eskişehir – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 430 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 11 dakika sürmektedir, Eskişehir-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 dır

Çiğli – Eskişehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çiğli ve Eskişehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Eskişehir – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çiğli ve Eskişehir den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.
Eskişehir – Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Eskişehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Çiğli – Eskişehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Çiğli – Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Çiğli veya Eskişehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli – Eskişehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Çiğli – Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Çiğli – Eskişehir Tren saatleri? Çiğli Eskişehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çiğli den İlk tren 18:25 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir den ise ilk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir.