Etiket arşivi: Çiğli Afyon Tren Seferleri

Afyon ↔ Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Afyon arası anahat Express lerinden mavi tren her gün karşılıklı birer kez çalışır. Afyon dan tek tren olan mavi tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Çiğli istasyondan ise tek tren 20:35 saatinde hareket etmektedir. Çiğli Afyon Trenle Süre 7s:14dk dk olup bilet Fiyatı 37,00 Tl dir

Çiğli ↔ Afyon Tren Saatleri

Afyon – Çiğli – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır. trenle kaç saat Sürer ? Trenle Yaklaşık 7 saat 52 dk sürmektedir.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Çiğli ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları

  • Pulman Tam : 37 TL
  • Kuşetli Tam: 44 TL
  • Yataklı Tam: 109 TL

AFYON – ÇİĞLİ TREN FIYATLARI

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:
Çiğli Afyon Tren yolu Güzergahı

Çiğli Afyon trenleri Afyon Çiğli Afyon Hattında hergün çalışır Trenleri Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. Trenle kaç km? Afyon Çiğli Arası Tren mesafesi 363 km

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dir Adresi Ataşehir Mahallesi, Semra Aksu Cd, 35630 Çiğli/İzmir

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır. Adresi Ali Çetinkaya Mahallesi, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Afyon Tren istasyonu

Çiğli Afyon Arası Diğer rotamız: 4 sa. 8 dk. (336 km) kalkış: Afyon Garı varış: Çiğli D300/E96 üzerinden

Afyon – Çiğli tren ile kaç saat sürer?

Çiğli – Afyon arası Tren yolu mesafesi 336 Km olduğundan K mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 52 dakika sürmektedir, Çiğli-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Çiğli – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Afyon Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Çiğli den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Çiğli Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Çiğli den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Çiğli Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon Çiğli Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres Mavi trenidir. Tren biletinizi Afyon veya Çiğli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Mavi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Afyon Çiğli Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon – Çiğli Tren saatleri?

Afyon Çiğli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki Mavi tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Çiğli tren istasyonundan ise ilk tren 20:35 saatinde hareket etmektedir.