Etiket arşivi: çiğli alaşehir tren fiyatları

Alaşehir ↔ Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Alaşehir arası Tcdd ye ait 3 tren karşılıklı 4 sefer çalışmaktadır. Bu seyahatiniz ortalama 2 buçuk saat sürmekte olup tam bilet fiyatı 17 TL’dir. Çiğli’den İlk tren bölgesel tren olup saat 08:08 de hareket etmektedir. Alaşehir’den İlk tren ise Mavi tren olup, saat 04:09’da hareket etmektedir

Alaşehir > Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Alaşehir Çiğli Arası  Basmane Uşak – Basmane Alaşehir – KMavi Trenleri hergün karşılıklı sefer yapmaktadır.

alaşehir kalkıştren adıfiyatıSürevAGON TİPİ
04:12Mavi17TL2,5sPulman
05:20Bölgesel16TL2,5sPulman
06:45Bölgesel16TL2,5s Pulman
08:40Bölgesel16TL2,5sPulman
18:25Bölgesel16TL2,5sPulman

Çiğli > Alaşehir Tren Saatleri

çiğli kalkıştren adıfiyatort sürevagon tipi
08:09Bölgesel15TL2,5saPulman
11:30Bölgesel15TL2,5saPulman
13:30Bölgesel15TL2,5saPulman
15:30Bölgesel15TL2,5saPulman
20:35Mavi17TL2,5saPulman
Çiğli Alaşehir Tren yolu güzergahı

Çiğli ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Mavi Treni  Pulman 17 TL
  • Mavi Treni Puşetli 28 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 93 TL Çift Kişi 63 TL

ALAŞEHİR – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Alaşehir ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ?

Çiğli Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 152 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu, 2,5 saat sürmektedir, Alaşehir Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli Tren garı çalışma saatleri:  06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır Adresi, Çiğli, Ataşehir Mahallesi, Semra Aksu Cd, Çiğli/İzmir

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Alaşehir tren istasyonu

Çiğli Alaşehir en hızlı rota: 1 sa. 54 dk. (142 km) kalkış: Alaşehir Gar varış: Çiğli Digğer

Diger Alaşehir tren seferleri: Alaşehir İzmir tren saatleri

Alaşehir – Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Çiğli – Alaşehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Alaşehir – Çiğli Mavi Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Çiğli – Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Çiğli – Alaşehir Mavi trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Alaşehir – Çiğli treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Alaşehir – Çiğli Tcdd Mavi treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Çiğli – Alaşehir Tcdd Mavi trenlerinde yemekli vagon da vardır.

Çiğli – Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trendir. Biletinizi internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli – Alaşehir Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Alaşehir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çiğli – Alaşehir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Alaşehir – Çiğli Mavi Tren saatleri?

Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir – Çiğli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Alaşehir Gardan İlk tren 04:12 saatinde Mavi tren hareket etmektedir. Çiğli tren istasyonundan ise ilk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Alaşehir treni

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

İzmir Uşak treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Konya mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46