Etiket arşivi: Çiğli Manisa Tren Fiyatları

Manisa ↔Çiğli Tren Saatleri

Tcdd 2020 bahar dönemi tren seferleri uygulamasına göre İki istasyon arası mesafe 62 km olup yolculuk 1 saat sürmektedir. Günlük karşılıklı 10 tren seferi düzenlenir. Tcdd fiyatı ₺ 5,00 den başlamaktadır. Manisa dan kalkan İlk tren 05:47 saatinde hareket etmektedir. Çiğli den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Manisa ↔  Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Manisa Çiğli Arası Anahat Trenlerinden 17 Eylül, 6 Eylül, Karesi, ege, İz Mavi Treni, K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşhir Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa tren hareket saatleriÇiğli tren hareket saatleri
05:4707:10
07:1608:09
07:4109:16
08:1611:30
08:4013:30
10:3114:22
12:2815:30
17:4318:09
20:1718:25
20:4220:35

Manisa ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ? 

Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Trenle kaç km ? Manisa Çiğli Arası Tren mesafesi 62 km dir.

Çiğli ↔ Manisa Tren fiyatları :

Çiğli Manisa Tren fiyatları Aşağıya Çıkarılmıştır.

  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 4 TL
  • İ Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Manisa Çiğli Tren Yolu Güzergahı
Manisa tren istasyonu

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Manisa Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çiğli Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa Çiğli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Çiğli Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Manisa ve Çiğli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Çiğli Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Manisa Çiğli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Çiğli Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Çiğli Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Çiğli Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Çiğli Tren saatleri? Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Çiğli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan kalkan İlk tren 05:47 saatinde hareket etmektedir. Çiğli den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10
İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44
İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11