Etiket arşivi: Çiğli Uşak Tren

Uşak ↔ Çiğli Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi tren seferleri uygulamasına göre gün içinde 3 sefer düzenlenmektedir. Tren bilet fiyatı 21,00 TL olup yolculuk yaklaşık 5 Saat sürer. Çiğliden İlk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir. Uşak dan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli ↔ Uşak Tren Saatleri

Çiğli den
Kalkış Saatleri
Tren
Adı
Uşak dan
Kalkış Saatleri
08:09 15:30 20:35TCDD01:48 06:20 16:05

Çiğli Uşak Çiğli Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Trenleri Hergün Çalışmaktadır. iki istasyon Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tablosu yukarıda verilmiştir. Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Uşak ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ? 

Çiğli – Uşak tren ile kaç saat sürer ? Uşak – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 11 dakika sürmektedir, Uşak-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli ↔ Uşak Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 20 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi TL 99 Çift Kişi 69 TL
  • Bölgesel tren fiyatlarını gar şefliğine sorunuz

ÇİĞLİ – UŞAK MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Uşak Çiğli Tren Yolu Güzergahı

iki istasyon arası her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Çiğli Uşak ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri: 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

Çiğli tren istasyonu

Çiğli – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Uşak – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çiğli ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak – Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak – Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak – Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Uşak Tren saatleri? Çiğli den diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Çiğliden İlk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir. Uşak den ise ilk tren 01;48 saatinde hareket etmektedir.

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44