Etiket arşivi: Çorlu ↔ Edirne Tren Fiyatları

Edirne ↔ Çorlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Çorlu ↔ Edirne Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Çorlu Edirne Çorlu Arası Sadece Kapıkule Halkalı Treni Hergün Çalışmaktadır.

Çorlu ve Edirne tren garları arasında gün içinde bölgesel tren ile tek tren seferi düzenlenmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 35 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 15 TL dir. Çorlu dan tek tren 19:56 saatinde hareket etmektedir. Edirne den ise tek tren 07:39 saatinde hareket etmektedir.

Çorlu ↔ Edirne Tren fiyatları 

  • Çorlu Edirne Bölgesel Treni Pulman Tam 15 TL
  • Edirne Çorlu Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli TL
  • Çorlu edirne Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL

ÇORLU – EDİRNE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Edirne Çorlu Tren Yolu Güzergahı

Edirne ↔ Çorlu trenle kaç saat Sürer?

Edirne – Çorlu arası Tren yolu mesafesi 141 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Edirne-Çorlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Edirne – Çorlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çorlu Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 12:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 282 651 12 96 dır

Edirne Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 284 235 26 71 dır

Çorlu – Edirne arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Çorlu – Edirne istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Edirne – Çorlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Edirne ve Çorlu dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Çorlu – Edirne treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Çorlu – Edirne Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Edirne – Çorlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Çorlu – Edirne tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çorlu – Edirne arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çorlu – Edirne Tren saatleri?

Çorlu Edirne Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çorlu dan İlk tren 10:27 saatinde hareket etmektedir. Edirne den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.