Etiket arşivi: Denizli İzmir Tren Seferleri

İzmir ↔ Denizli Tren saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 22,00 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 8 tren seferi vardır.

Basmane ↔ Denizli ↔ İzmir Tren Saatleri Tablosu

İzmir kalkış saatleridenizli kalkış saatleri
07:10 08:55 10:30 12:34 14:30 16:35 18:20 23:0004:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00 01:53

Denizli İzmir Basmane arası hangi trenler Çalışır?

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tablosu yukarıda verilmiştir. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 22 Tl
  • Göller Ekspresi Tam

DENİZLİ – İZMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu ?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri :

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu ?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45