Etiket arşivi: Denizli İzmir Tren Seferleri

İzmir ↔ Denizli Tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Basmane – Denizli – İzmir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi saatleri
İzmir07:10, 12:30, 18:45x
Denizli05:45, 10:45, 12:20, 18:05x
denizli izmir tren seferleri nisan 2021

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 22,00 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 8 tren seferi vardır.

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 22 Tl
  • Göller Ekspresi Tam

DENİZLİ – İZMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle veya Göller Ekspresi ile yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresi treninde yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon bulunmaktadır.

denizli izmir

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır