Etiket arşivi: Divriği Erzurum Tren seferleri

Erzurum ↔ Divriği Tren Saatleri

Divriği Erzurum tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Divriği istasyonundan gün içinde ilk tren 07:16de hareket etmekdir. Erzurum istasyondan ise 12:05 saatinde kalkış yapmaktadır. 2 Ağu 2019 20:47

Erzurum Divriği tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Doğu ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 369 km olup ortalama 6 saat 20 dk sürmektedir. Doğu ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 21₺ dir

Divriği ↔ Erzurum Tren Saatleri

Divriği Erzurum Divriği Arası Doğu Ekspresi Hergün karşılıklı 1 tren seferi ile Çalışmaktadır. 

Ankara KalkışSaatiKars KalkışSaati
Ankara↓18.00Kars↓08:00
Kırıkkale19:44Erzurum12:05
Kayseri00.39Erzincan15:58
Sivas04.13Divriği19.03
Divriği07:16Sivas22:06
Erzincan10:26Kayseri01:38
Erzurum14.22Kırıkkale06:29
Kars Varış18.13Ankara Varış08.22

Erzurum ↔ Divriği trenle kaç saat Sürer ?

Erzurum Divriği Erzurum Arası Trenle Yaklaşık  7 Saat sürmektedir.

Divriği ↔ Erzurum Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL 90 Çift Kişi 70 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 12 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler, Beleş
Erzurum divriği tren yolu güzergahı

Erzurum Garından Divriği tren istasyonuna ve Divriği Garından Erzurum Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Erzurum Divriği Erzurum ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Erzurum Divriği Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Divriği Erzurum Trenle kaç km ? Erzurum Divriği Arası Tren mesafesi 369 km dir.

Divriği Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Erzurum Tren garı çalışma saatleri : 08:00 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Divriği Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır Erzurum Tren istasyonu telefonu ? 0 442 234 95 32 dır