Etiket arşivi: Diyarbakır Ankara Tren seferleri

Ankara ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Diyarbakır istasyonundan gün içinde Güney Kurtalan ekspresi 11:10 de hareket etmektedir. Ankara istasyondan ise 10:55 saatinde kalkış yapmaktadır. iki istasyon arası 880 km olup yolculuk trenle yaklaşık 20 saat sürmektedir. TCDD güney expresi bilet fiyatı tam 41₺

Diyarbakır ↔Ankara Tren Saatleri

Diyarbakır Ankara Arasında Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara Diyarbakır Ankara arasında haftanın 5 günü Çalışır Ankara dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Diyarbakır dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Diyarbakır Ankara tren yolu güzergahı

Diyarbakır Ankara Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 41 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 55 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL

ANKARA – DİYARBAKIR GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Diyarbakır Ankara trenle kaç saat Sürer?

iki şehir arası Trenle Yaklaşık  20 Saat sürmektedir. Trenle kaç km ? iki istasyon arası Tren mesafesi 880 km

Diyarbakır – Ankara tren ile kaç saat Sürer? Ankara – Diyarbakır arası Tren yolu mesafesi 880 Km olduğundan Güney Kurtalan Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 13 dakika sürmektedir, Ankara -Diyarbakır tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Diyarbakır tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Diyarbakır Arası Diğer Rota: 10 sa. 29 dk. (885 km), kalkış: Ankara Gar varış: Diyarbakır İstasyonu

diyarbakır tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır. Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri: 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır. Adresi, Diyarbakır İstasyonu, Şehitlik Mahallesi, Yenişehir/Diyarbakır

Ankara Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Diyarbakır den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi güney Kurtalan Ekspresidir. Bu trende koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır Ankara Güney Kurtalan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Diyarbakır den Geçen güney Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Diyarbakır Ankara treninde yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Diyarbakır Tcdd güney Kurtalan trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Diyarbakır Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren güney Kurtalan Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Diyarbakır Tcdd güney expresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Diyarbakır Çalışan kurtalan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Diyarbakır Güney Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Diyarbakır Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan hareket eden Güney Ekspresi saati 10:55. Bu tren Diyarbakır tren istasyonundan 11:10 saatinde hareket etmektedir.