Etiket arşivi: Diyarbakır Bismil Tren fiyatları

Bismil ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Bismil den Diyarbakır a gün içinde ilk tren 09:22 de hareket etmedir. Diyarbakır dan Bismil şehrine ise 21:25 saatinde kalkış yapmaktadır.

Diyarbakır Bismil tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Express 1 bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 52 km olup ortalama 0 saat 49 dk sürmektedir. express tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 7,50₺ dir

Bismil ↔ Diyarbakır Tren saatleri

Diyarbakır
Kalkış
Tren
Adı
Bismil
Kalkış
Tren
Adı
07:51Güney06:17Bölgesel
08:45Bölgesel10:10Güney
17:50Bolgesel15:47Bölgesel

Bismil Diyarbakır Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Bismil den Diyarbakır Yönüne Güney Kurtalan Ekspresi Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakır dan Bismil Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Diyarbakır Bismil Tren Yolu Güzergahı

Diyarbakır ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Bismil – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer? Diyarbakır – Bismil arası Tren yolu mesafesi 52 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 1 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Diyarbakır – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 7,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 21 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 5 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

BİSMİL DİYARBAKIR GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bismil Diyarbakır Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Diyarbakır Diyarbakır Treni Çalışmaktadır

Diyarbakır Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Bismil Tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri: 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır Diyarbakır Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır

Bismil Diyarbakır Trenle kaç km? Diyarbakır Bismil Arası Tren mesafesi 52 km

diyarbakır tren istasyonu

Bismil – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Diyarbakır Bismil arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Bismil Diyarbakır Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Diyarbakır – Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Diyarbakır dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Diyarbakır Bismil Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Bismil Diyarbakır treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Diyarbakır Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Diyarbakır Bismil Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Diyarbakır Bismil tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Diyarbakır Bismil arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Diyarbakır Bismil Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Bismil Diyarbakır Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Bismil Diyarbakır Tren saatleri?

Bismil den diğer istasyonlara giden trenlere ait Bismil Diyarbakır Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Bismil den İlk tren 06:18 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır dan ise ilk tren 07:28 saatinde hareket etmektedir.

Diyarbakır Batman bölgesel tren

Diyarbakır
Kalkış
SAATİBATMAN
KALKIŞ
SAATİ
Dbakır↓08:45 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:41 18:46Bismil↓06:17 15:47
Batman
Varış
10:28 19:32Dbakır
Varış
07:13 16:43

Güney express

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.