Etiket arşivi: Dörtyol ↔ Adana Tren Fiyatları

Adana ↔ Dörtyol Tren Saatleri

Dörtyol-Adana arası 1 bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Yolculuğunuz bölgesel trenle yaklaşık 100 kilometre olup yolculuk süresi 1,5 saattir. Bu iki istasyon arası pulman vagon tam bilet fiyatı sadece 4 TL’dir.

Her sabah Dörtyoldan Adana ya ilk tren 07:46 de kalkar, Adanadan dörtyol a ise 07:45 de ilk tren hareket etmektedir.

Dörtyol – Adana Tren saatleri

Dörtyol Adana Arasını Bölgesel Trenlerden İskenderun Mersin Treni ile Hergün karşılıklı 2 tren seferi düzenlenir.  

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43
Dörtyol Adana Tren yolu Güzergahı

Dörtyol Adana trenle kaç saat Sürer? Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Adana Dörtyol Trenle kaç km? Tren mesafesi 100 km

Adana – Dörtyol Tren fiyatları:

  • Dörtyol Adana Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Bölgesel Treni Pulman Tam 10 TL
  • Bölgesel Treni Treni Örtülü Kuşetli TL
  • Bölgesel Treni Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL

DÖRTYOL – ADANA BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana Dörtyol Arası İskenderun Mersin Treni Çalışmaktadır Dörtyol ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Adana tren istasyonu

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir. Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri: Kapalı Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır Adresi: Numune Evler Mahallesi, Alpaslan Türkeş Blv., 31600 Dörtyol/Hatay

Adana tren saatleri

Adana Dörtyol tren garları Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (102,0 km) E90 ve Adana-İskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden

Dörtyol – Adana tren ile kaç saat Sürer?

Dörtyol – Adana arası Tren yolu mesafesi 102 Km olduğundan Bölgesel Tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 120 dakika sürmektedir, Tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana-Dörtyol tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Dörtyol Adana arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Dörtyol Adana istasyonlarından geçen tüm trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Dörtyol Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Dörtyol dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Yani yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Adana treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Dörtyol Adana Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Adana Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol Adana tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol Adana arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol Adana Tren saatleri?

Dörtyol Adana Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Dörtyol gardan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Adana gardan ise ilk bölgesel tren 07:46 saatinde hareket etmektedir.