Etiket arşivi: Dörtyol Mersin Tren Saatleri

Mersin ↔ Dörtyol Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Mersin istasyondan gün içinde ilk tren 06:30 de hareket etmektedir. Dörtyol istasyondan ise 07:45 saatinde kalkış yapmaktadır.

Mersin Dörtyol tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 175 km olup ortalama 2 saat 24 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 10₺ dir

Dörtyol ↔ Mersin Tren Saatleri

Dörtyol Mersin Dörtyol Arası Bölgesel Trenlerinden Mersin İskendern Treni Hergün Çalışmaktadır. 

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

Mersin ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer ? 

Mersin Dörtyol Mersin Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Mersin Dörtyol Tren Yolu Güzergahı

Dörtyol Mersin Trenle kaç km ? Mersin Dörtyol Arası Tren mesafesi 175 km dir.

Dörtyol tren istasyonu

Dörtyol ↔ Mersin Tren fiyatları

  • Dörtyol Mersin Bölgesel Trenleri Pulman Tam  10 TL

DÖRTYOL – MERSİN BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Mersin Dörtyol Tren fiyatları yukarıda listelenmiştir. Mersin Garından Dörtyol tren istasyonuna ve Dörtyol Garından Mersin Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir.

Mersin Dörtyol Mersin ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Mersin Dörtyol Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri :  Saatleri Arası Çalışır Dörtyol Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Dörtyol Mersin arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Dörtyol Mersin istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Dörtyol Mersin tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Mersin ve Dörtyol dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Dörtyol Mersin treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Dörtyol Mersin Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Mersin Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol Mersin tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol Mersin arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol Mersin Tren saatleri? Dörtyol MersinTren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Dörtyol dan İlk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Mersin den ise ilk tren 06:30 saatinde hareket etmektedir.