Etiket arşivi: Elazığ ↔ Kayseri Tren Saatleri

Kayseri ↔ Elazığ Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Elazığ Kayseri tren seferleri, iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye ait Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 593 km olup ortalama 10 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 24₺ dir.

Elazığ ↔ Kayseri Tren Saatleri

Elazığ Kayseri Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni haftanın belirli günleri karşılıklı Çalışmaktadır. 

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Van gölü Ekspresi: Kayseri – Elazığ arasında haftada 2 (iki) gün sefer yapar Kayseri den Salı-Pazar Elazığ dan Salı ve Perşembe günleri seferi vardır. Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kayseri ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer ?

Kayseri Elazığ Kayseri Arası Trenle Yaklaşık  10 Saat sürmektedir.

Kayseri Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Kayseri Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 24 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 37 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kayseri Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Kayseri Tren istasyonuna haftanın belirli günleri 1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Elazığ Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 dır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 00 352 231 13 13 dır

Elazığ Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Elazığ Arası Tren mesafesi 593 km

Elazığ – Kayseri tren ile kaç saat sürer ? Kayseri – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 593 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Kayseri-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Elazığ – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Elazığ ve Kayseri den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kayseri – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Elazığ ve Kayseri den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri – Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Elazığ – Kayseri Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Elazığ – Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Elazığ – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Elazığ veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Elazığ – Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Elazığ – Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Elazığ – Kayseri Tren saatleri? Elazığ Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ dan İlk tren 14;00 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.