Etiket arşivi: Elazığ ↔ Kayseri Tren Saatleri

Kayseri ↔ Elazığ Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Elazığ ↔ Kayseri Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Kayseri Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni haftanın belirli günleri karşılıklı Çalışmaktadır. 

Elazığ Kayseri tren seferleri, iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye ait Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 593 km olup ortalama 10 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 24 TL dir.

Van gölü Ekspresi: Kayseri – Elazığ arasında haftada 2 (iki) gün sefer yapar Kayseri den Salı-Pazar Elazığ dan Salı ve Perşembe günleri seferi vardır. Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kayseri ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Kayseri Elazığ Kayseri Arası Trenle Yaklaşık  10 Saat sürmektedir.

Elazığ – Kayseri tren ile kaç saat sürer ? Kayseri – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 593 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Kayseri-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Kayseri Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 24 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 37 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kayseri Gar ile Elazığ gar arasında haftanın belirli günleri 1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Elazığ Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 00 352 231 13 13 dır.

Elazığ – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ ve Kayseri den geçen Van gölü Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kayseri – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Kayseri den Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri – Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Kayseri Tcdd Van gölü Ekspresi trenlerinde İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Elazığ – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Van gölü Ekspres trenidir. Elazığ veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Vangölü Ekspresi trenlerinde Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Elazığ – Kayseri Tren saatleri?

Elazığ Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ dan İlk tren 14;00 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.