Etiket arşivi: Elazığ ↔ Kırıkkale Tren Fiyatları

Kırıkkale ↔ Elazığ Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Elazığ ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Kırıkkale Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni Çalışmaktadır. 

Kırıkkale Elazığ arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 880 km olup ortalama 15 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 55 TL dir.

Kırıkkale Elazığ Kırıkkale arasında haftada 2 gün çalışır Kırıkkale den Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Kırıkkale Elazığ Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık  16 Saat sürmektedir.

Elazığ – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer? Kırıkkale – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 880 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 16 saat sürmektedir, Kırıkkale-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Van gölü Ekspresi tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Kırıkkale Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 32 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 46 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 17
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 26 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kırıkkale Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Kırıkkale Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Kırıkkale Elazığ Kırıkkale ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kırıkkale Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

kırıkkale tren garı

Elazığ – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ ve Kırıkkale den geçen Van gölü Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kırıkkale – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Kırıkkale den Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Kırıkkale Tcdd Van gölü Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca bu trenlerde yemekli vagon vardır.

Elazığ – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Van gölü Ekspres trenidir. TCDD biletinizi Elazığ veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu trenlerde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Elazığ – Kırıkkale Tren saatleri?

Van gölü expresi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ dan İlk tren 14:00 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale den ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.