Etiket arşivi: Elazığ ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas ↔ Elazığ Tren Saatleri

TCDD 2020 dönemi uygulamasına göre iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 370 km olup ortalama 6 saat 26 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 21₺ dir.

Elazığ ↔ Sivas Tren Saatleri

Elazığ Sivas Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni Çalışmaktadır. 

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas Elazığ Sivas arasında haftada 2 gün çalışır Sivas den Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer ?

Sivas Elazığ Sivas Arası Trenle Yaklaşık  7 Saat sürmektedir.

Sivas Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Sivas Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 4 tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Sivas Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Sivas Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Sivas Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Elazığ Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 dır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Elazığ Sivas Trenle kaç km ? Sivas Elazığ Arası Tren mesafesi 370 km

Elazığ – Sivas tren ile kaç saat sürer? Sivas – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 21 dakika sürmektedir, Sivas-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Elazığ – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Sivas – Elazığ arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Elazığ – Sivas Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Sivas – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Elazığ ve Sivas dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Sivas – Elazığ Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Elazığ – Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Elazığ – Sivas Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Sivas – Elazığ Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Sivas – Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Elazığ tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elazığ veya Sivas istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sivas – Elazığ Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Elazığ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sivas – Elazığ Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elazığ – Sivas Tren saatleri? Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elazığ – Sivas Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Elazığden İlk tren 14:00 saatinde hareket etmektedir. Sivas den ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.