Etiket arşivi: Elazığ Muş Tren

Muş – Elazığ Tren Saatleri

Tren AdıElazığ-MuşMuş-Elazığ
Van Gölü 06:3010:35
Bölgesel (Hergün)06:3010:35
Elazğ Muş Tren Saatleri temmuz 2021

Elazığ – Muş Tren Seferleri

Elazığ Muş Elazığ Arası Tatvan Bölgesel Treni Hergün Çalışmaktadır. Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ’dan her gün sabah 06:30 saatinde Bölgesel tren kalkış yapmakta, Muş’dan her sabah 10:35 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir. Bu yolculuk 251 km olup ortalama 4 saat 24 dakika sürmektedir.

Muş Elazığ Muş arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Elazığ dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Muş’dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Elazığ – Muş Tren Fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 189 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Elazığ Muş Tren Güzergahı

Muş Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Muş – Elazığ Trenle Kaç Saat Sürer?

Muş – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 251 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 24 dakika sürmektedir.

Elazığ – Muş Tren Seferi varmı?

iki şehir arasında Elazığ Tatvan bölgesel Treni ve Van gölü Ekspresi sefer yapmaktadır.

Van gölü Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021
ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓06:30Tatvan↓09:00
Genç↓09:16Muş↓10:35
Muş↓11:22Genç↓12:35
Tatvan Varış12:53Elazığ Varış15:20
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Tatvan Elazığ Muş Bölgesel Treni Ara durakları

Tatvan KalkışTren SaatleriElazığ KalkışTren Saatleri
Tatvan09:00Elazığ06:30
Rahova09:17Yurt06:49
Sıcaksu09:36Çağlar06:59
Bahçetepe12:06Muratbağı07:39
Muş10:35Palu07:59
Kurt10:59Beyhan08:20
Ulukaya11:11Ekerek08:35
Oymapınar11:49Suveren08:51
Bozkanat12:03Hodan08:58
Uyanık12:07Genç09:16
Genç12:35Uyanık09:46
Hodan12:51Bozkanat09:52
Suveren12:59Oymapınar10:12
Ekerek13:15Ulukaya10:45
Beyhan13:29Kurt10:58
Palu13:49Muş11:22
Muratbağı14:07Bahçetepe12:06
Çağlar14:47Sıcaksu12:20
Yurt14:58Rahova12:40
Elazığ15:20Tatvan12:53
Tatvan Elazığ Muş Bölgesel Treni Ara durakları Ağustos 2021