Etiket arşivi: Erciyes ekspresi bilet fiyatı

Erciyes Ekspresi Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Erciyes Ekspresi tren saatleri

Kayseri
Kalkış
Hareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Kayseri↓07:40Adana↓16.30
Niğde09:59Pozantı18.13
Ulukışla11:06Ulukışla19.08
Pozantı11:49Niğde20.15
Adana Varış13:17Kayseri Varış22.30
Erciyes Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Sadece 2+1 Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Erciyes ekspresi Kayseri-Adana-Kayseri arasında her gün çalışışan 2+1 oturma düzenine sahip koltuklu pulman vagonlardan oluşan bir trendir. Bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer almaktadır. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını koyabilmekte, bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi ve vagonun her iki yanında tuvalet yer almaktadır.

Kayseri Adana Kayseri Yönüne Her Gün çalışır

Kayseri Adana Erciyes Ekspresi tren Fiyatları : 
Tam; 18 TL, Genç; 14 TL Yaşlı; 9 TL Kayseri Adana Erciyes Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 6 Saat sürer

Erciyes Ekspresi ile Adana Kayseri Kaç Km ? 324 Km

Erciyes Ekspresi Tren Güzergahı

Erciyes Ekspresi Kayseri Adana Tren Durakları

Kayseri KalkışTren SaatiAdana KalkışTren Saati
Kayseri01:03Adana01:03
Boğazköprü01:06Şakirpaşa01:06
İncesu01:09Şehitlik01:09
Yeşilhisar01:12Yenice01:12
Hüyük01:15Durak01:15
Niğde01:18Kelebek01:18
Bor01:21Karaisalı01:21
Kemerhisar01:24Hacıkırı01:24
Karalar01:27Belemedik01:27
Ulukışla01:30Pozantı01:30
Gümüş01:33Çiftehan01:33
Çiftehan01:36Gümüş01:36
Pozantı01:39Ulukışla01:39
Belemedik01:42Karalar01:42
Hacıkırı01:45Bereket01:45
Karaisalı01:48Kemerhisar01:48
Kelebek01:51Bor01:51
Durak01:54Niğde01:54
Yenice01:57Hüyük01:57
Şehitlik02:00Araplı02:00
Şakirpaşa02:03Yeşilhisar02:03
Adana02:06İncesu02:06
Adana02:09Boğazköprü02:09
Adana02:12Kayseri02:12

Kayseri, Boğazköprü, İncesu, Yeşilhisar, Hüyük, Niğde, Bor, Kemerhisar, Bereket, Karalar, Ulukışla, Gümüş, Çiftehan, Pozantı, Belemedik, Hacıkırı, Karaisalı, Kelebek, Durak, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana,

Adana, Şakirpaşa, Şehitlik, Yenice, Durak, Kelebek, Karaisalıbucağı, Hacıkırı, Belemedik, Pozantı, Çiftehan, Gümüş, Ulukışla, Karalar, Bereket, Kemerhisar, Bor, Niğde, Hüyük, Araplı, Yeşilhisar, İncesu, Boğazköprü, Kayseri,