Etiket arşivi: Ergani Kayseri Tren saatleri

Kayseri ↔ Ergani Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 509 km olup yaklaşık 12 saat 1 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 27 TL

Ergani ↔ Kayseri Tren Saatleri

Ergani Kayseri Ergani Arası  Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi Kayseri Ergani Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır 

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Ergani dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

Kayseri ↔ Ergani trenle kaç saat Sürer ?

 Ergani Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir. Ergani Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Ergani Arası Tren mesafesi 509 km dir.

Ergani ↔ Kayseri Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 41 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 13 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 19 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kayseri Garından Ergani tren istasyonuna ve Ergani Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Ergani Kayseri Tren Güzergahı

Kayseri Ergani Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Ergani Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Ergani – Kayseri tren ile kaç saat sürer ? Kayseri – Ergani arası Tren yolu mesafesi 509 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat sürmektedir, Kayseri-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ergani ve Kayseri den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kayseri – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ergani ve Kayseri den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ergani – Kayseri Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani – Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ergani veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani – Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ergani – Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Kayseri Tren saatleri? Ergani Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.