Etiket arşivi: Ergani Malatya Tren saatleri

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Ergani Malatya arasında Haftanın bazı günlerinde sadece Güney Ekspresi Çalışmaktadır.

Malatya Ergani arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 4 saat 17 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 17,50 tL dir.

Malatya den Ergani Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Erganidan dan Malatya Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Ergani ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer?

Ergani Malatya Ergani Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir. Malatya – Ergani arası Tren yolu mesafesi 173 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 31 dakika sürmektedir, Malatya-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, bu yolculuğunuz tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya ↔ Ergani Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 16 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Ergani Malatya Tren yolu güzergahı

Ergani Malatya Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 611 51 08 dır.

Malatya tren istasyonu

Ergani – Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Malatya dan geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerden oluşmaktadır. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Malatya – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Malatya den Geçen Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Ekspres trenidir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Güney Kurtalan Ekspresi Trenlerinde Biletler numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Malatya Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Malatya den ise ilk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir.