Etiket arşivi: Ergani Malatya Tren seferleri

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 4 saat 17 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 17,50 tL dir.

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Ergani Malatya arasında Haftanın bazı günlerinde sadece Güney Ekspresi Çalışmaktadır.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Malatya den Ergani Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Erganidan dan Malatya Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Ergani ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer ?

Ergani Malatya Ergani Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir.

Malatya ↔ Ergani Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 16 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Ergani Malatya Tren yolu güzergahı

Ergani Malatya Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Malatya Ergani Trenle kaç km ? Ergani Malatya Arası Tren mesafesi 173 km

Malatya tren istasyonu

Ergani – Malatya tren ile kaç saat sürer ? Malatya – Ergani arası Tren yolu mesafesi 173 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 31 dakika sürmektedir, Malatya-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani – Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ergani ve Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ergani ve Malatya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ergani – Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani – Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ergani veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani – Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ergani – Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Malatya Tren saatleri? Ergani Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Malatya den ise ilk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir.