Etiket arşivi: Ergani Sivas Tren

Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 421 km olup yaklaşık 8 saat 19 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 21,00 tl

Sivas ↔ Ergani Tren Saatleri

Sivas Ergani Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi Treni Çalışır. 

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Ergani Sivas Ergani arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? 

Sivas Ergani Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Ergani Trenle kaç km ? Ergani Sivas Arası Tren mesafesi 421 km dir.

Sivas ↔ Ergani Tren fiyatları

  • Güney Kurtalan Ekspresi Pulman Tam 20 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Güney Kurtalan Treni Yataklı Tek kişi  TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ergani Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ergani Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ergani Sivas Ergani ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Ergani Sivas Tren Yolu Güzergahı

Ergani Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Ergani – Sivas tren ile kaç saat sürer ? Sivas – Ergani arası Tren yolu mesafesi 421 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Sivas-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ergani ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ergani ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ergani – Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani – Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ergani veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani – Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ergani – Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Sivas Tren saatleri? Ergani Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Sivas den ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.