Etiket arşivi: Eskişehir ↔ Manisa Tren Saatleri

Eskişehir – Manisa Tren Saatleri

Tren AdıEskişehir ManisaManisa Eskişehir
Ege08.3008.13
İzmavi23.5020.15
Manisa Eskişehir Tren Saatleri Ekim 2021

Eskişehir Manisa Tren Seferleri

Manisa Eskişehir arası günlük TCDD’ye ait Mavi tren ve Ege Ekspresi ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Mavi trende yataklı vagon tercihi bulunmaktadır.

Eskişehir Manisa treni saat kaçta?

Eskişehir’den sabah 08:30 saatinde Ege Ekspresi, Manisa’dan sabah 08:13 saatinde yine Ege ekspresi hareket etmektedir. Bu yolculuk ortalama yaklaşık 8 saat 21 dakika sürmektedir.

Eskişehir – Manisa Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman Tam bilet: 51 TL
  • Ege Ekspresi tam bilet: 48 TL
  • Mavi Tren Yataklı Çit kişi 207 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir – Manisa trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 505 km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 8 saat 21 dakika sürmektedir.

Eskişehir Manisa tren güzergahı

Manisa Eskişehir tren yolu güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri arası çalışmaktadır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

Mavi Tren

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021