Etiket arşivi: Eskişehir Kütahya Tren Saatleri

Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Eskişehir>09:10 14:20 17:45 19:4508.30 10:45 23:50
Kütahya>06:34 08:39 12:15 18:0003:29 15:46 16:53
Kütahya Eskişehir tren seferleri Ekim 2021

Eskişehir Kütahya Tren Seferleri

İki şehir arası günlük TCDD’ye ait 3 ekspres tren ile 3 bölgesel tren ile 7 sefer yapılmaktadır. Trenler genelde pulman vagonludur. Mavi Tren’de yataklı vagon bulunmaktadır.

Eskişehir Kütahya treni saat kaçta?

Kütahya istasyondan gün içinde kalkan ilk tren 06:34 saatinde Bölgesel trenidir. Eskişehir istasyondan ise sabah 08:30 Ekspres saatinde kalkış yapmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Eskişehir – Kütahya Tren fiyatları:

  • Raybüs pulman Tam: 7 TL
  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 10 TL
  • Ege Ekspresi Pulman Tam 9TL
  • Mavi tren Pulman Tam 13 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya treni saat kaçta? Eskişehir’e tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Eskişehir – Kütahya trenle kaç saat Sürer?

Kütahya Eskişehir tren garları arası tren yolu mesafesi 77 Km olduğundan Mavi tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Eskişehir Kütahya tren güzergahı

Kütahya Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Eskişehir Kütahya arasında tren var mı?

Eskişehir Kütahya Arası Eskişehir Kütahya Raybüs, Eskişehir Afyon Treni, Eskişehir Tavşanlı Treni, Pamukkale Ekspresi, İzmir Mavi Treni Her gün karşılıklı 1 Sefer Yapar.

Ege Ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Kütahya Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren saatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓09:10, 14:20Kütahya↓12:15 18:00
Kütahya
Varış
10:28 15:39Eskişehir
Varış
13:26 19:17
Kütahya Eskişehir tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Afyon Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Tavşanlı bölgesel

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Pamukkale ekspresi

Denizli KalkışHareket SaatiEskişehir KalkışHareket Saati
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓10:45
Sandıklı13:35Kütahya12:04
Afyon14:57Afyon13:54
Kütahya16:53Sandıklı15:15
Eskişehir Varış18:12Denizli Varış18:34
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Trende sadece pulman vagon bulunmaktadır. Güncel Kasım 2021

İzmir mav

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021

Kütahya Eskişehir Bölgesel Treni Durakları

Eskişehir KalkışTren SaatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir09:10Kütahya12:15
KızılinlerxAlayunt12:24
Gökçekısık09:35Uluköyx
Porsuk09:47Sabuncupınar12:44
Sabuncupınar09:56Porsukx
Alayunt10:16Gökçekısıkx
Kütahya10:28Kızılinlerx
Uluköyx, 15:13Eskişehir13:26
Kütahya Eskişehir Bölgesel Treni Durakları Ağustos 2021