Etiket arşivi: Eskişehir Manisa Tren Seferleri

Eskişehir ↔ Manisa Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası günlük TCDD ye ait İzmavi ekspres tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 505 km olup ortalama 10 saat 2 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 36,50 TL dir.

Manisa dan Kalkan mavi tren 19:21 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir den Kalkan mavi tren ise 23:18 saatinde hareket etmektedir.

Manisa ↔ Eskişehir Tren Saatleri

Manisa Eskişehir Manisa Arası İzm Mavi Treni ile Hergün karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenir.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Eskişehir – Manisa trenle kaç saat Sürer ?

Eskişehir Manisa Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 10 saat sürmektedir.

Manisa Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir ↔ Manisa Tren fiyatları:

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 36 TL
  • İzm Mavi Treni Yataklı Tek kişi 124 TL Çit kişi 94 TL

MANİSA – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Manisa tren istasyonu

Eskişehir Manisa Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Bu trenler hatta hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri arası çalışmaktadır

Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336 Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Eskişehir Manisa Trenle kaç saat ? Manisa Eskişehir Arası Trenle 10 buçuk saat sürer Eskişehir Manisa Trenle kaç km ? Manisa Eskişehir Arası Tren mesafesi 505 Km dir

Eskişehir Manisa son tren : Eskişehir Manisa Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder Manisa Eskişehir son tren : Manisa Eskişehir Tren son seferi hergün saat 20:54 de Manisa Tren Garından hareket eder

Eskişehir tren istasyonu

Manisa Eskişehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Manisa ve Eskişehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Eskişehir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Manisa ve Eskişehir den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir Manisa treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? Manisa Eskişehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Manisa Eskişehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Manisa Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Manisa veya Eskişehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Eskişehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Manisa Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Manisa Eskişehir Tren saatleri? Manisa Eskişehir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Manisa dan İlk tren 19:30 saatinde hareket etmektedir. Eskişehirden ise ilk tren 22.06 saatinde hareket etmektedir.