Etiket arşivi: Eskişehir Sincan Tren fiyatları

Eskişehir ↔ Sincan Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Eskişehir ↔ Sincan Tren Saatleri

Kalkış GarıBoğaz İçi Ekspresiİzmir MaviAnkara Ekspresi
Eskişehir>18:1204:3203:42
Sincan>08:3220:1922:18
Ekspres trenler Pandemiden dolayı çalışmamaktadır

Eskişehir Sincan Arası günlük ekspres trenlerden izmavi, Ankara Ekspresi ve Boğaziçi Ekspresi seferleri vardır

Sincan garından Eskişehir yönüne ilk tren 08 , Eskişehirden ise 09 da kalkış yapmaktadır. Eskişehir Sincan arası Ekspres trenler ile günde karşılıklı sefer düzenlenir. Bu Yolculuk 2saat 50 dk sürmektedir. Tren Bilet fiyatları İzmavi 20 TL Ankara Ekspresi 29 TL dir

Sincan Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir Sincan Tren bilet fiyatları:

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 29 TL
  • İzmavi Tam bilet 20 TL

SİNCAN – ESKİŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir tren garı çalışma saatleri: Tren istasyonu 07:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren Garı Telefonu 0 228 215 00 31 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan tren garı çalışma saatleri: Yht istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. yht Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Eskişehir – Sincan tren ile kaç saat sürer?

Sincan – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Sincan-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sincan – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir – Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sincan – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Sincan den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Sincan Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Sincan Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Sincan Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Sincan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ank Eksp

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

izm mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Boğaz içi