Etiket arşivi: Eskişehir Sincan Tren fiyatları

Eskişehir – Sincan Tren Saatleri

Kalkış GarıTren Saatleri
Eskişehir>03:27, 04:55
Sincan>20:50, 22:20
Sincan Eskişehir tren saatleri temmuz 2021

Eskişehir Sincan Tren Seferleri

Eskişehir Sincan Arası günlük TCDD’ye ait ekspres trenlerden Mavi Tren ve Ankara Ekspresi seferleri vardır.

Sincan garından Eskişehir yönüne ilk tren akşam 20:50, Eskişehirden ise gece 03:27 saatinde kalkış yapmaktadır. Bu Yolculuk tren ile yaklaşık 2 saat 50 dakika sürmektedir.

Eskişehir Sincan Tren bilet fiyatları:

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 40 TL
  • Mavi Tam bilet 29 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir – Sincan tren ile kaç saat sürer?

Sincan – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 235 km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 50 dakika sürmektedir.

Eskişehir Sincan Tren Güzergahı

Sincan Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir tren garı çalışma saatleri: Tren istasyonu 07:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan tren garı çalışma saatleri: Yht istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Ank Eksp

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri vardır. Ekim 2021

izm mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021

Boğaz içi

Ankara KalkışHareket SaatiArifiye KalkışHareket Saati
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34
Boğaziçi ekspresi Pandemiden dolayı çalışmamaktadır. Tren Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021