Etiket arşivi: Gaziemir ↔ Denizli Tren Fiytları

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir>07:28, 12:50, 19:03x
Denizli>05:45, 10:45, 12:20, 18:05x
Gaziemir Denizli tren seferleri mart 2021

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de bölgesel tren hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 07:28 saatinde Bölgesel tren kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 22 tl ödemelisiniz.

Denizli ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 22 TL
  • Göller Ekspresi tren pulman
  • Göller Ekspresi treni yataklı

DENİZLİ – ESKİŞEHİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir – Denizli arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Gaziemir-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır

Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 258 268 28 31 dır

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Gaziemir Tren istasyonu telefonu? 0 232 251 34 32 dır

Denizli Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu

Denizli – Gaziemir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli – Gaziemir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gaziemir – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Gaziemir ve Denizli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresinde ise yataklı vagon bulunmaktadır.

Denizli – Gaziemir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli – Gaziemir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Göller Ekspresinde ise yemekli vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Denizli – Gaziemir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Gaziemir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresinde ise Biletlerinizi internetten veya 4440382 nolu telefondan alabilirsiniz.

Denizli – Gaziemir Tren saatleri? Denizli Gaziemir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk tren 10:05 saatinde hareket etmektedir. Gaziemir den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.

izm denizli

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır