Etiket arşivi: Gaziemir Aydın tren seferleri

Aydın ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir-Aydın arasında TCDD ye ait 2 Bölgesel Tren ve Göller Expresi ile 9 sefer yapılmaktadır. Aydın şehir garından ilk tren 04:05 saatinde, Gaziemir istasyonundan ise 07:24 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 165 km olup yaklaşık 2 saat 11 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 11,00

Aydın ↔ Gaziemir Tren saatleri

Aydın Gaziemir Aydın Arası Basmane Denizli  ve Nazilli Basmane Göller ekspresi Treni Hergün karşılıklı 9 Sefer Çalışmaktadır

Aydın
Tren kalkış
Saatleri
TrenGaziemir
Tren Kalkış
Saatleri
04:05 06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15 TCDD07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 15:26 16:49 18:39 23:24
Gaziemir Aydın tren yolu güzergahı

Aydın Gaziemir Tren fiyatları

  • Aydın Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Göller Ekspresi Tam bilet 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 10 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

GAZİEMİR – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 232 251 34 32dır Adresi, Gaziemir Tren İstasyonu, Dokuz Eylül Mh., 302. Sk., Gaziemir/İzmir

Gaziemir – Aydın tren ile kaç saat Sürer?

Aydın Gaziemir Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (97,2 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Gaziemir Tren İstasyonu

Aydın Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 97 Km olduğundan Bölgesel tren ve Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Aydın-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir Aydın istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Aydın Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Gaziemir den Geçen Bölgesel trenlerde ve Göller Ekspresi nde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın tren istasyonundan nerelere sefer düzenlenir?

Gaziemir Aydın treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Ancak Göller Ekspresi treninde Yiyecek Servisi yapılmaktadır.

Aydın Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir Aydın tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir Aydın arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresi treninin biletini internetten alabilirsiniz

Gaziemir Aydın Tren saatleri?

Gaziemir Ankara Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir Gar dan İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Aydın istasyon dan ise ilk tren 04:05 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33
İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45