Etiket arşivi: Gaziemir Basmane Tren Saatleri

Basmane ↔ Gaziemir Tren Saatleri

2020 bahar dönemi tren saatleri uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel Tren ile 20 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 10 km olup yaklaşık 0 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺ 4,00

Gaziemir İzmir Arasında İzban Her 10 dakada bir karşılıklı metro ve tramvay seferi yapmaktadır.

Gaziemir Basmane Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Nazilli, Basmane Tire, Ödemiş Basmane ve göller Express Trenleri Hergün karşılıklı 20 tren seferi ile Çalışmaktadır.

İzmir kalkış saatleritren adıGaziemir kalkış saatleri
06:20 07:10 08:55 09:17 09:54 10:30 12:20 12:34 13:45 14:30 15:30 16:00 16:35 15:10 17:05 18:20 19:10 20:30 22:05 23:00TCDD06:26_07:38_07:24 08:42 08:59 09:26 10:26 10:40 13:01 13:15 13:47 14:44 16:39 16:53 18:36 19:27 19:49 20:43 22:24 21:39

Basmane ↔ Gaziemir trenle kaç saat Sürer ? 

Basmane Gaziemir İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  15 dk sürmektedir.

Gaziemir İzmir Basmane Trenle kaç km ? İzmir Basmane Gaziemir Arası Tren mesafesi 12 km dir.

Gaziemir ↔ Basmane Tren fiyatları

  • Bölgesel Pulman Tam 3,5 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Gaziemir izmir tren yolu güzergahı

İzmir Basmane Garından Gaziemir tren istasyonuna ve Gaziemir Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 18 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Gaziemir İzmir Basmane ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Basmane Gaziemir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 262 321 10 39 dır

Gaziemir – İzmir tren ile kaç saat Sürer? İzmir – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 12 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 dakika sürmektedir, İzmir-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gaziemir – İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmir ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gaziemir – İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İzmir – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – İzmir Tren saatleri? Gaziemir – İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:26 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 06:20 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

Basmane Tire Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:45
16:00 19:10
Tire↓06:10 07:45
11:50 16:45
Gaziemir10:09 14:00
16:20 19:24
Bayındır↓06:32 08:13
12:14 17:22
Hava
alanı↓
10:15 14:05
16:25 19:30
Torbalı↓07:03 08:49
12:43 18:00
Torbalı↓10:44 14:31
16:51 19:56
Hava
alanı↓
07:32 09:19
13:10 18:29
Bayındır↓11:21 15:09
17:23 20:33
Gaziemir↓07:38 09:26
13:15 18:36
Tire
Varış
11:47 15:35
17:45 20:55
izmir
Varış
07:54 09:43
13:30 18:54

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:17 12:20 15:30 17:05 20:30 22:05Ödemiş↓05:20_07:05 08:40 11:45 14:50 17:50 19:50
Gazi
emir↓
06:34 09:33 12:36 15:46 17:20 20:44 22:22Bayın
dır↓
06:08 07:49 09:26 12:31 15:32 18:39 20:34
Hava
alanı↓
06:39 09:39 12:41 15:52 17:27 20:50 22:27Tor
balı↓
06:48 08:26 10:06 13:09 16:05 19:17 21:06
Tor
balı↓
07:06 10:07 13:10 16:21 17:59 21:18 22:52Hava
alanı↓
07:18 08:54 10:33 13:40 16:32 19:43 21:33
Bayın
dır↓
07:48 10:42 13:49 16:55 18:40 21:53 23:23Gazi
emir↓
07:24 08:59 10:40 13:47 16:39 19:49 21:39
Ödemiş VarışizmirVarış
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45